ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

خرید پستی مطمئنی را با من و تو خرید تجربه نمایید.

09386932322
watermarked-Tailoring Training02

خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی|۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

اگر شما هم به دنبال یادگیری هنر خیاطی هستید و نمی دانید باید از کجا و چگونه شروع کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از مجموعه آموزش خیاطی خانم...

وضعیت : موجود است قیمت : 24000 تومان

خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی|۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

اگر شما هم به دنبال یادگیری هنر خیاطی هستید و نمی دانید باید از کجا و چگونه شروع کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم از مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی استفاده نمایید.این اثر هنری در قالب ۲۴ دیسک رنگی با کیفیت بسیار بالایی تهیه وتدارک دیده شده است و قابلیت پخش در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر ها را دارد.مجموعه خیاطی خانم عمرانی برای تمامی رده های اموزشی مناسب است. شما در هر سطحی از آموزش باشید چه مبتدی و چه حرفه ای می توانید از این دوره نهایت استفاده را ببرید.

بسیاری از علاقه مندان به خیاطی به دنبال دوره هایی هستند که آموزش خیاطی بدون الگو را شامل شود. این مجموعه دقیقا مطابق با همین روش تدارک دیده شده است. شما با استفاده از متد ابداعی خانم سیما عمرانی با نام سادریک به فراگیری مباحث مختلف خیاطی خواهید نشست و خیلی زود و در مدت کوتاهی می توانید به مهارت بالایی در این زمینه دست یابید.از خصوصیات بارز این مجموعه نسبت یه دیگر مجموعه هیا مشابه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سادگی در بیان به طوریکه برای افراد مبتدی هم کاملا قابل استفاده باشد.

پوشش تمامی مباحث مختلف خیاطی از آسان ترین نکات تا سخت ترین و پیچیده ترین بخش ها

شامل بیش از ۲۰۰ ساعت آموزش کاملا تصویری

آموزش بیش از ۴۰۰ تکنیک مختلف در زمینه خیاطی

قابلیت پخش در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

 

خرید مجموعه کامل ( سری اول + سری دوم ) آموزش خیاطی خانم عمرانی در قالب ۲۴ دی وی دی + گارانتی طلایی با قیمت ۴۲ هزار تومان

خرید سری اول مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید سری دوم مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید ۴ جلد کتاب خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۹۰ هزار تومان

خرید جلد اول با قیمت ۳۰ هزار تومان

خرید جلد دوم با قیمت ۲۶ هزار تومان

خرید جلد سوم با قیمت ۲۴ هزار تومان

خرید جلد چهارم با قیمت ۳۲ هزار تومان

 

 

خیاطی خانم عمرانی

 

به همراه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی  شما می توانید مجموعه کتاب آموزش خیاطی ایشان را نیز در ۴ جلد تهیه نمایید.کتاب های ایشان در کنار این مجموعه تصویری می تواند به صورت یک مکمل عمل کرده و خیلی زود شما را به مهارت بالایی در زمینه خیاطی برساند.

 

چگونه می توانم برای خرید خیاطی سیما عمرانی اقدام نمایم ؟

شما براحتی به یکی از روش های زیر می توانید از هر کجای کشور که باشید ابتدا محصول را سفارش داده و بعد از اینکه انرا دریافت کردید وجه کالا را به مامور پست بپردازید.

کافیست تاب روی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید همچنین جهت خرید این محصول با شماره تلفن ۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲ تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به خرید این محصول نمایید.

همچنین می توانید کلیه مشخصات خود شامل آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک داده و از این طریق سفارش خود را ثبت نمایید.

 

جهت تهیه مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی به صورت کامل در قالب ۲۴ دیسک + همراه با گارانتی طلایی(تعویض رایگان در صورت خرابی)  با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

 

 

جهت خرید مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده سری اول در قالب ۱۲ دیسک + به همراه گارانتی طلایی با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

جهت تهیه مجموعه خیاطی خانم عمرانی سری دوم در قالب ۱۲ دیسک + به همراه گارانتی طلایی با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

 

برای تهیه کتاب های خیاطی خانم عمرانی از کجا می توانم اقدام کنم ؟ 

 

جهت خرید ۴ جلد کتاب ایشان به صورت کامل با قیمت ۹۰ هزار تومان می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:

شما می توانید علاوه بر تهیه آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده کتاب های ایشان را به صورت تکی نیز تهیه نمایید که در زیر قیمت و دکمه های خرید پستی را قرار داده ایم :

 

جلد اول : آموزش خیاطی به روش سادریک با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:

کتاب خیاطی

 

جلد دوم : اموزش خیاطی به روش سادریک که ادامه مباحث جلد اول است با قیمت ۲۶ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:

کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

جلد سوم : آموزش مانتوهای فانتزی با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:

کتاب خیاطی سیما عمرانی

 

جلد چهارم : آموزش لباس های کشی با قیمت ۳۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:

کتاب آموزش خیاطی

 

 

مجموعه فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی در میان سایر محصولات مشابه یکی زا کامل ترین و به روز ترین آنها می باشد. متد آموزشی ایشان سادریک بوده و به گونه ای تدوین شده است که براحتی می توانید در هر سطحی از آموزش باشید با آن ارتباط برقرار کرده و بدون اینکه نیازی به رفتن به آموزشگاه های خیاطی داشته باشید در خانه و توسط همین دی وی دی ها به مهارت بالایی دست پیدا کنید.

در مورد مجموعه کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی هم که در بالا خدمتتان توضیح دادیم دو جلد اول به صورت کلی به تمامی مباحث خیاطی اشاره کرده است و به نوعی دو جلد مکمل هم هستند و اگر خواستید اقدام به خرید کتاب ها نمایید حدالمقدور دو جلد اول را با هم خرید نمایید. جلد سوم در مورد مانتوهای فانتزی می باشد و علاقه مندان به یادگیری دوخت های خیاطی از این کتاب می توانند نهایت استافده را ببرند.جلد چهارم هم در مورد دوخت لباس های کشی می باشد و در این کتاب شما تمامی نکات مربوط به آموزش دوخت انواع لباسهای کشی را فرا خواهید گرفت.

 

همه ۲۴ dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی دارای گارانتی طلایی هستند و به صورت چاپ رنگی ارائه شده اند . به هر دلیل اگر هر دیسکی دچار مشکل باشد ما انرا به صورت رایگان برایتان تعویض خواهیم کرد.شما با خیال راحتی میتوانید همین الان با استفاده از روش هایی که توضیح دادیم این مجموعه را خریداری کرده و تماشا نمایید.مطمئن باشید این روش کمترین هزینه را برای شما در پی خواهد داشت و بدون نیاز به اینکه وقت و پول خود را در راه های رفتن به آموزشگاهها تلف کنید می توانید خیلی زود به مهارت بالایی دست یابید.

آموزش خیاطی

برخی از عناوین آموزش داده شده در این مجموعه ارزشمند عبارتند از :

وسایل آشپزخانه ، دوخت جاحوله ای ، دوخت پیش بند ، دوخت جانونی ، دستکش آشپزخانه ، چادر نماز ، چادرملی ، دامن سرخپوستی ، کوچک کردن لباس ، بلوز راحتی یا گوشه والن دار ، دوخت زیپ مخفی ، دوخت پایین دامن ، طریق دوخت سرویس آشپزخانه ، کت کوتاه با آستین کیمونو

 

کیف نوزاد ، شنل نوزاد کلوش ، دوخت شنل ، قنداق فرنگی ، کیسه خواب ، جالباسی نوزاد ، جاجورابی نوزاد ، لباس نوزاد با زیرپوش ، دوخت جیب رو ، آستین کلوش و پاکتی و دمپا ،تبدیل الگوی اولیه به سارافون و لباس گوشه دار ، برش زیرسینه یا یقه چپ و راستی ، شنل چوپانی ، نکات سه جاف مخفی

چادر نماز آستین دار ، کیسه سبزی ، روی قوری ، دستمال سبد نان با گلبرگ ، دستگیره فر ، دستگیره یخچال ، یقه آرشال جدا با دکمه به پالتو وصل می شود ، دامن لنگی ، آستین دو تکه کتی ، دامن حلزونی والن سرخود ، شومیزه زنانه ، پیراهن مردانه و آستین مردانه مچی و بلیطی ، یقه مردانه پایه سرخود ، یقه مردانه پایه جدا ، آستین کلوش سرخود

الگوی پایه شلوار ، برش شلوار ، اندازه گیری شلوار با ران مناسب ، پشت شلوار ، نکات ایراد شلوار افراد چاق با شکم برجسته ، روش دوخت شلوار ، زیپ ، آنفوز شور ( مربوط به اندازه گیری فاق شلوار ) ، شلوار بارداری ، دامن ترک اریب یقه حلزونی ، آستین برای افراد چاق ، شیب آستین ، کلاه نوزاد ، الگو و برش و دوخت پالتو ، دامن ترک ، دامن ماهی

دامن نیلوفری گوده دار ، دامن کلوش بدون قرینه ، زیپ مخفی کمر ، دامن شلواری ، تونیک آبشاری ، آستین کیمونو ، برش و دوخت نوار دوزی آستین رگلان ، یقه ول پیلی دار برش دار از اریب ، پیراهن چپ و راستی ، دوخت گره ای ، گل تزئینی
الگوی رو و پشت شلوار ، پیراهن بالاتنه کوتاه ، نکات خیاطی ، دوخت سه جاف و بندینک جلو بسته ، بلوز یقه دراپه ، سه جاف سه دکمه ، آستین لاله ای لبه گشاد

آموزش خیاطی اندازه گیری دامن ساده ، دوخت دامن ساده و کمری سه جاف زیپ مخفی ، دامن چاک ساده ، دامن چاک پیلی دار ، زیپ معمولی ، تشخیص رنگ دهی پارچه ، نکات دوخت کمری جد ا، مقنعه چانه دار سرخود بند دار ، مقنعه زیر شال ، شال و مقنعه ، دامن پیله راسته ، دامن پیله اریب ، یقه زیر مانتو ، اندازه گیری بالاتنه

 

 

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

خرید مجموعه کامل ( سری اول + سری دوم ) آموزش خیاطی خانم عمرانی در قالب ۲۴ دی وی دی + گارانتی طلایی ( تعویض رایگان رد صورت خرابی) 

خرید سری اول مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی

خرید سری دوم مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی

 

مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم می تواند با ت.جه به فن بیان شیوا و ساده این بانوی هنرمند شما را با تمامی مباحث سخت و پیچیده خیاطی اشنا نماید. شما کافیست تا هر متربه که اموزشی را می بیند خیلی وزد آنرا درون منزل تمرین و تکرار کنید و اگر جایی را مشکل داشتید مجددا به تماشای ان نشسته و با این روش می توانید خیلی زود از پس تمامی نیازهای خود در زمینه خیاطی بر آیید.

مجموعه cd اموزش خیاطی خانم عمرانی که البته در سری های جدی به منظور کاهش حجم در قالب دی وی دی ارائه شده است حاصل زحمات بیش زا دو دهیه خانم عمرانی است و شما در واقع با هزینه ای اندک می توانید کلیه اموزش های ایشان که در طی سالیان گذشته در شبکه سیمای خانواده پخش شده است را به صورت یکجا دریافت نمایید و در یک ملاس آموزشی با بیش از ۲۰۰ ساعت آموزش تصویری شرکت نمایید. در طول این دوره شما با بیش از ۴۰۰ تکنیک جدید آشنا خواهید شد و مطمئن باشید هر انچه که در زمینه هنر خیاطی نیاز دارید را می توانید در طول این دوره بیابید.

مشخصات فنی مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی به شرح زیر می باشد :

 

نام محصول آموزشی : آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم
استاد راهنما : سر کار خانم سیما عمرانی
متد مورد استفاده : سادریک
زبان آموزشی : فارسی
تعداد دی وی دی : ۲۴ عدد (به صورت کامل-ما تنها فروشگاهیی هستیم که مجموعه فوق را با قیمتی پایین تر و در دیسک های کیفیت عرضه می کنیم.)
فرمت محصول : قابل پخش در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر و لپ تاپ
کیفیت صدا و تصویر : خوب
گارانتی محصول : دارد (در صورت خراب بودن هر دیسک به صورت رایگان برایتان تعویض خواهد شد.)

پیشنهاد می شود اگر می خواهید در زمینه خیاطی واقعا به مهارت بالایی دست یابید علاوه بر اینکه اقدام به تهیه مجموعه دی وی دی های ایشان می کنید همزمان مجموعه کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی که در چهار جلد به چاپ رسیده است را تهیه و به صورت همزنان از هر دو مجموعه در جهت یادگیری این هنر استفاده نمایید.قطعا با استفاده از این دو مجموعه و با کمی تلاش و پشتکار می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی مسیر چند ساله را طی نمایید.

سیما عمرانی

اما در مورد عناوین اموزش داده شده در فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
مبحث بعدی اموزش دوخت انواع دامن سرخپوستی است.
یکی از مهم ترین مبحث ها نحوه کوچک کردن لباس است که به صورت حرفه ای به ان پرداخته شده است.
انواع بلوزهای راحتی یا همان گوشه والن دار مبحث بعدی است که شما خواهید دید.
دوخت انواع زیپ مخفی و دوخت پایین دامن از موارد بعدی آموزش هستند.
اموزش دوخت کت کوتاه با آستین کیمونو را به صورت کلی در این مجموعه اموزش خواهید دید.
دوخت کیف نوزاد و شنل نوزاد نیز بخش دیگری از این مجموعه ارزشمند است.دوخت انواع شنل و اموزش قنداق فرنگی و کیسه خواب و جا لباسی نوزاد و همچنین جا جورابی برای نوزاد و انواع لباس نوزاد با زیر پوش. از جمله این اموزش ها است.
بخش بعدی از آموزش راجع به کلوش و پاکتی و دمپا می باشد.
شما آموزش دوخت سارافون و شنل چوپانی را نیز در این مجموعه خواهید یافت.
تمام نکات در مورد سه جاف مخفی و انواع چاد نماز آستین دار را می توانید در آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل فرا بگیرید.
آموزش انواع کیسه سبزی و روی قوری و دستمال سبد نان با گلبرگ و انواع دستگیره را می توانید در این مجموعه بیابید.
در آموزش خیاطی خانم عمرانی شما دوخت یقه آرشال به صورت جدا و با دکمه به حالتی که به پالتو وصل شود را خواهید دید.
اموزش دوخت دامن لنگی و آموزش آستین حلزونی والن سر خود نیز از جمله مواردی است که در این مجموعه خواهید یافت.
انواع پیراهن مردانه و آستین مردانه مچی و بلیطی و انواع یقه مردانه پایه سر خود و انواع یقه مردانه پایه جدا و آستین کلوش سرخود نیز بخشی از این مجموعه آموزشی هستند.
آنفوز شور( مربوط به اندازه شلوار بارداری )

 

خرید مجموعه کامل ( سری اول + سری دوم ) آموزش خیاطی خانم عمرانی در قالب ۲۴ دی وی دی + گارانتی طلایی ( تعویض رایگان رد صورت خرابی) 

خرید سری اول مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی

خرید سری دوم مجموعه خیاطی خانم عمرانی در قالب ۱۲ دی وی دی

 

 

آموزش خیاطی خانم عمرانی

دامن ترک اریب یقه حلزونی
آستین برای افراد چاق
کلاه نوزاد
دامن کلوش بدون قرینه
پیراهن بالاتنه کوتاه
آستین کیمونو
برش و دوخت نوار دوزی آستین رگلان
یقه ول پیلی دار برش دار از اریب پیراهن چپ و راستی
دوخت گره ای
گل تزئینی
برش شلوار
آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده پخش شده است و این اثر در واقع به صورت کامل آرشیو جمع آوری شده صدا و سیما می باشد که می توانید با هزینه ای بسیار اندک آنرا در اختیار داشته باشید.
اندازه گیری شلوار با ران مناسب
پالتو
دامن ماهی
شنل برای زمستان
یقه کرواتی
دوخت شلوار
دامن ترک
دوخت سه جاف و بندینک
بلوز یقه دراپه
الگوی پایه شلوار
زیپ مخفی کمر
دامن شلواری
تونیک آبشاری
چادر فارسی(جای دست دارد)
دامن کلوش برش دار

آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده

دامن هایی که ۲ طرف قرینه نیست
سه جاف سه دکمه
آستین لاله ای لبه گشاد
شلوار دمپا گشاد
بلوز چپ و راست برش دار زیرسینه
دوخت یقه انگلیسی و آرشال
یقه انگلیسی سه جاف سرخود
دامن نیلوفری گوده دار
یقه انگلیس دوتیکه
کت کوتاه آستین کیمونو
اندازه گیری دامن ساده
دامن چاک ساده
دامن چاک پیلی دار
تشخیص رنگ دهی پارچه
نکات دوخت کمری جدا
مقنعه چانه دار سرخود بند دار
مقنعه زیر شال
شال و مقنعه،دامن پیله راسته
دامن پیله اریب
یقه زیر مانتو
آستین دوتکه کتی
سه جاف سه دکمه ساده با یقه انگلیسی و شکاری
دراپه تاکمر با تاپ
جادکمه ای پارچه ای
یقه اسپرت

تمامی عناونی بالا را اگر می خواهید به صورت مکتوب نیز داشته باشید پیشنهاد می کنیم اقدام به تهیه کتاب خیاطی ایشان نموده و در کنار این اموزش تصویری با استفاده زا چهار جلد کتاب ایشان سرعت یادگیری خود را نیز بالاتر ببرید.

شما در مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید می توانید عناوین زیر را نیز دنبال نمایید و این در حالیست که در اکثر فروشگاه های اینترنتی مجموعه  کارهای قدیمی ایشان را برای فروش گذاشته اند  وخبری از سری جدید دور های اموزشی خیاطی نیست.در ضمن در مجموعه کتاب خیاطی سیما عمرانی در دو جلد اول نیز می توانید بسیاری از عناوینی که در اینجا ذکر کرده ایم را مشاهده نمایید.

خیاطی خانم عمرانی

دوخت یقه گرد چین بخوره انتقال پنس جیب مانتو ( کراس لباسهایی که برش نداره ولی پایین آن لول بخوره)
دامن عصایی با روش مغزی دوزی
دامنه ۳ دامنه با آستر و بدون آستر
مدل گره ای روی سینه
چادرملی
مانتو آزاد و کلوش و گوشه دار
مقنعه آستین دار
یقه آرشال سرخود
یقه آمریکایی
دامن آزاد مدل دار
شلوار لاله ای
دامن مجلسی چروک برای لباس عروس
آستری کشی انواع دامن و شلوار و مقنعه
پرده آشپزخانه
چادرساده
چادرمشکی
یقه انگلیسی سرخود
اپل گذاری
شنل برای لباس عروس دکلته
پشت شلوار
نکات ایراد شلوار افراد چاق با شکم برجسته
روش دوخت شلوار
روش دوخت ریپ
اشکالات اندامی
پارچه های توری بافت
دوخت و برش گیپور(برش) حجیم
یقه حلزونی سرخود
سوییشرت کلاه سرخود

 

کتاب خیاطی خانم عمرانی

اندازه گیری آستین ، تبدیل بالاتنه به بلوز ، تغییر الگوی آستین برای بازوی چاق ، سه جاف انواع یقه ، روش دوخت آستین ، اپل گذاری ، شنل برای لباس عروس دکلته ، شنل برای زمستان ، یقه کرواتی ، یقه اسپرت ، دوخت یقه گرد چین خورده ، انتقال پنس ، جیب مانتو ( کراس ) ، لباس هایی که برش نداره ولی پایین آن لول بخوره
دیسک نهم دارای ۱۲ جلسه آموزشی است و شما می توایند موارد زیر را در آن بیابید:

دامن عصایی با روش مغزی دوزی ، دامنه ۳ دامنه با آستر و بدون آستر ، سه جاف یقه و حلقه سارافون بدون درز ،جیب داخل درز پهلو برای مانتو و دامن ، مدل گره ای روی سینه ، چادرملی ، مانتو آزاد و کلوش و گوشه دار ، مقنعه آستین دار
دیسک دهم دارای ۱۲ جلسه آموزشی مختلف شامل عناوین زیر است :

آستین دو تکه کتی ، سه جاف سه دکمه ساده با یقه انگلیسی و شکاری ، دراپه تاکمر با تاپ ، جادکمه ای پارچه ای ، یقه آرشال سرخود ، یقه آمریکایی ، چادرساده ، چادرمشکی ، یقه انگلیسی سرخود ، دوخت یقه انگلیسی و آرشال ، یقه انگلیسی سه جاف سرخود ، شلوار دمپا گشاد ، بلوز چپ و راست برش دار زیرسینه ، یقه انگلیس دوتیکه

دیسک یازدهم با ۱۰ جلسه مفید آموزشی با عناوینی همچون :

کت کوتاه آستین کیمونو ، اشکالات اندامی ، پارچه های توری بافت ، دوخت و برش ، گیپور (برش) حجیم ، چادر فارسی (جای دست دارد) ، دامن کلوش برش دار ، دامن هایی که ۲ طرف قرینه نیست ، یقه حلزونی سرخود ، سوی شرت کلاه سرخود ، دامن آزاد مدل دار ، شلوار لاله ای ، دامن مجلسی چروک برای لباس عروس

دیسک دوازدهم از مجموعه فوق نیز با چندین جلسه مفید آموزشی شما را با مهمترین عناوین زیر آشنا خواهد کرد:

آشنایی با ابزار خیاطی ، آموزش الگوی دامن پایه ، آموزش دوخت پنس و زیپ ، آموزش دامن پشت باز و زیپ مخفی ، آموزش کمرجدا و سه جاف دامن ، آموزش آستری کشی دامن ، آموزش دوخت دامن فون ، آموزش دامن جناقی ، آموزش دامن دراپه ، آموزش دوخت شلوار دراپه ، آموزش دامن جیب دار ، آموزش دوخت سارافون با یقه دراپه ، آموزش دوخت پوشش روی لباس

دیسک سیزدهم و دیسک چهاردهم نیز شامل ده ها جلسه سایر عناوین زیر را برای شما اموزش خواهند داد :

آموزش جلیقه دو لایه ، آموزش دامن ترک ، آموزش مقنعه ، آموزش روسری لبنانی ، آموزش دوخت شلوار عثمانی ، آموزش الگو شلوار ، آموزش دوخت شلوار ، آموزش دوخت لباس زنانه ، آموزش مقنعه جذب زیر شال

عناوینی که در دیسک چهاردهم خواهید یافت عبارتند از :

آموزش الگوی اولیه بالا تنه ، آموزش الگوی اولیه بالا تنه ( قسمت پشت)، آموزش الگوی بالا تنه (ایرادهای اندامی) ، آموزش اندازه گیری و الگوی آستین ، آموزش کنترل حلقه آستین ، آموزش دوخت نقاب روسری ، آموزش لباس جلو گره ای ، آموزش الگوی آستین کلوش سرخود ، آموزش دوخت سارافون آزاد ، آموزش دوخت لباس یقه گره ای ، آموزش دوخت پرده آشپزخانه

آموزش دوخت آستین کیمونو و آموزش یقه دراپه ، آموزش پرده والان نیم دراپه ، سوالات بینندگان درباره قسمت های مختلف ، آموزش بلوز آستین سرخود ، آموزش بلوز یقه کرواتی سرخود ، آموزش دامن برش دار ، آموزش سارافون مدل رومی ( با پارچه های کشی ) ، آموزش چند نکته درباره انواع دوخت ، آموزش یک مدل مانتو ( با پارچه نخی ) ، آموزش بلوز یا مانتو یا تونیک غیرمتقارن ، آموزش دامن فانتزی ، آموزش گره در روی کمر ، آموزش مانتو چپ و راستی یقه دراپه ، آموزش روپوش والان دار

آموزش مانتو آستین کیمونو شال دار (طرح تابستان) ، آموزش دامن فانتزی ، آموزش مانتو فانتزی پهلودراپه ( مانتونخی) ، آموزش آستین جمع شده ، آموزش شلوار رکاب دار ، آموزش روپوش مدرسه یا فرم اداری ، آموزش آستین گره ای (لباس کشی) ، آموزش مانتو یقه کرواتی فانتزی ، آموزش دامن فانتزی برش دار ، مانتو یقه دراپه بدون دکمه ، آموزش آستین کت دکمه دار ، آموزش تونیک ، کت کوتاه روی لباس (پارچه تریکو ) دوره یقه ( پارچه لمه ) ، آموزش دامن فانتزی بلند برای طرح لباس مجلسی ( پارچه کشی )

مانتوعبایی ، مانتو یقه آرشال سر خود ، لباس ثریایی ، پیراهن بارداری ، بلوز دراپه از یقه ، لباس مجلسی ، پانچو فانتزی یقه رومی و دراپه ، چادرساده و طریقه گرد کردن پایین آن

 

چگونه می توانم برای خرید خیاطی سیما عمرانی اقدام نمایم ؟
 • شما براحتی به یکی از روش های زیر می توانید از هر کجای کشور که باشید ابتدا محصول را سفارش داده و بعد از اینکه انرا دریافت کردید وجه کالا را به مامور پست بپردازید.
 • کافیست تاب روی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
 • می توانید همچنین جهت خرید این محصول با شماره تلفن 09386932322 تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به خرید این محصول نمایید.
 • همچنین می توانید کلیه مشخصات خود شامل آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک داده و از این طریق سفارش خود را ثبت نمایید.
 • جهت تهیه مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی به صورت کامل در قالب 24 دیسک + همراه با گارانتی طلایی(تعویض رایگان در صورت خرابی)  با قیمت 42 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.
 • جهت خرید مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده سری اول در قالب 12 دیسک + به همراه گارانتی طلایی با قیمت 24 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.
 • جهت تهیه مجموعه خیاطی خانم عمرانی سری دوم در قالب 12 دیسک + به همراه گارانتی طلایی با قیمت 24 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.
 • جهت خرید 4 جلد کتاب ایشان به صورت کامل با قیمت 90 هزار تومان می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:
 • شما می توانید علاوه بر تهیه آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده کتاب های ایشان را به صورت تکی نیز تهیه نمایید که در زیر قیمت و دکمه های خرید پستی را قرار داده ایم :
 • جلد اول : آموزش خیاطی به روش سادریک با قیمت 30 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:
 • جلد دوم : اموزش خیاطی به روش سادریک که ادامه مباحث جلد اول است با قیمت 26 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:
 • جلد سوم : آموزش مانتوهای فانتزی با قیمت 24 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:
 • جلد چهارم : آموزش لباس های کشی با قیمت 32 هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید:
جهت خرید تلفنی این محصول می توانید همه روزه با شماره تلفن 09386932322 در تماس باشید.

57 دیدگاه برای “خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی|۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲”

 1. مهران گفت:

  سلام آیا این محصول و میشه با پیک برام بفرستید؟واقعا میشه خیاطی یاد گرفت؟

 2. محمد امین گفت:

  با این دی وی دی ها میخوام کلاه ببافم میشه؟راستی این دی وی دی ها اصله؟

 3. nazanin گفت:

  من از اول میخوام شروع کنم به خیاطی یاد گرفتن..آیا به کمک این مجموعه میتونم انجام بدم

 4. yaser گفت:

  سلام میخواستم بگم ک من استفاده کردم واقعا عالی بودش ..پیشنهاد میکنم هرکس میخواد اصولی یاد بگیره از همون اول این مجموعه رو تهیه کنه

 5. فاطمه گفت:

  من تازه گرفتم .امیدوارم که بتونم ازش استفاده کنم

 6. نسیم گفت:

  سلام باید ۲ تا مجموعه اش و با هم بگیرم تا بتونم خیاطی و یاد بگیرم یا نه؟

 7. شیرین گفت:

  به نظرتون من میتونم با استفاده از این دی وی دی ها خیاطی راحت یاد بگیرم؟

 8. سعیده گفت:

  سلام .ممنون به خاطر اینکه راحت تونستم خرید کنم و زود به دستم رسید

 9. ارشیا گفت:

  سلام.من خیلی گشتم تو کتاب فروشی های بزرگ ولی نتونستم این مجموعه رو پیدا کنم..مرسی از شما

 10. سیامک گفت:

  میخواستم تشکر کنم به خاطر این همه محبت و لطفی که به ما دارید

 11. آتنا گفت:

  سلام تشکر میکنم بابت سایتتون خیلی ساده و راحت توضیح دادید .حتی کسی که در حد معمولی بلد باشه کار با اینترنت و میتونه راحت سفارش ثبت کنه

 12. بهمن گفت:

  سلام .من برای آموزش دادن به کارکرای تولیدیم از این مجموعه ها استفاده کردم بسیار عالی بودش.ممنون

 13. فرخنده گفت:

  سلام من میخوام سفارش بدم باید چیکار کنم؟

 14. شیلا گفت:

  سلام من خواستم بگم ۲ روز سفارش دادم هنوز نرسیده به دستم باید چیکار کنم؟

 15. عسل گفت:

  سپاس از زحمتتون و سایت زیباتون.بسیار عالی

 16. فرخونده گفت:

  سلام من یک خیاط وارد و حرفه ای هستم ولی با دیدن این مجموعه خیلی چیزای ریز و با ارزش یاد گرفتم مرسی

 17. مینا گفت:

  سلام فرا رسیدن محرم وتسلیت میگم و مرسی از لطف همگی

 18. فرناز گفت:

  سلام و عرض ادب امیدوارم که از محصولات ما راضی باشید

 19. آهو گفت:

  سلام کتاب خانم عمرانی رو ندارید؟

 20. مظفری گفت:

  سلام لازم که یه یه توضیح بدم برای این مجموعه ها.این مجموعه شامل ۲ تا مجمعه هستش که کارای گذشته و جدید ایشون هستش از اول تا همین آخر

 21. فهیمه گفت:

  سلام کارای خانم عمرانی تک واقعا..خیلی خوب توضیح دادن و نشون میدن

 22. شایسته گفت:

  سلام . این پکیج واقعا کامل بود ممنون

 23. پانی گفت:

  سلام.آیا خانم عمرانی توی دی وی دی هاش روش دوخت مانتو هم تو ضیح داده

 24. اشرف گفت:

  سلام من اگه چند تا کتاب بخوام با چند تا دی وی دی تخفیف داره؟

 25. فرشته گفت:

  سلام مجموعه ی کامل خیاطی شما با کیفیت هستش؟و سالمه؟اگه ایراد داشت باید چیکار کنیم؟

 26. عسل گفت:

  سلام من میخوام آموزش خیاطی رو کامل یاد بگیرم یکی هست اینجا راهنماییم کنه؟

 27. لاله گفت:

  سلام میخواستم بچرسم که خانم عمرانی توی کاراش کارهای ژورنالی هستش؟

 28. فتانه گفت:

  سلام آموز خیاطی خانم عمرانی الان کامل ترین مجموعش چند تا دی وی دی هستش؟

 29. شقایق گفت:

  سلام نمیشه مثلا تک دی وی دی و سفارش بدم بیارید برام؟

 30. ستاره گفت:

  سلام تو مجموعه آموزشی ایشون کارای دوخت رو مبلی هم هست؟

 31. ادمین گفت:

  سلام خدمت همه ی مردم عزیز ایران…برای اطلاع رسانی اید عرض شود که مجموعه خیاطی خانم عمرانی به ۲۴ حلقه دی وی دی افزایش یافت…
  کاملترین مجموعه ایشون ۲۴ تا دی وی دی هستش قیمتش ۴۲ تومان

 32. فریدون گفت:

  سلام تو این دی وی دی ها آموزش کت و شلوار و لباس مجلسی هم داره؟

 33. sahar گفت:

  سلام روش خانم عمرانی سادریک هستش؟روش دیگه ای کار نکردن ایشون

 34. فرهاد گفت:

  آموزش های خیاطی افراد دیگری هم دارید شما؟

 35. زهرا گفت:

  سلام الان مجموعه ی کامل خانم عمرانی ۲۴ تا دی وی دی شده یعنی؟

پاسخی بگذارید